Leitz Cosy perforator 2 gaats 30vel grijs
De Leitz perforator 2 gaats is geschikt voor dagelijks gebruik. Het stevige en betrouwbare ontwerp maakt de perforator geschikt om moeiteloos tot 30 vellen (80gr) papier perforeren. De ponsen zijn zeer scherp en de greep is zo ontworpen dat je ook zittend gemakkelijk kunt perforeren. Met de duidelijke markeringen en de uitschuifbare papieraanleg ben je er zeker van dat de gaten op de juiste plaats in het document komen. Het opvangbakje voor de papiersnippers is scharnierend en daardoor makkelijk te legen.
De Leitz Cosy lijn is ontwikkeld om kleur en stijl toe te voegen aan jouw werkruimte. De matte kleuren en de minimale, veelzijdige ontwerpen zorgen ervoor dat je je thuis voelt ook al ben je aan het werk.
Specificaties Leitz Cosy perforator 2 gaats 30vel grijs
Perforator 2 gaats
Perforeert tot 30 vellen ineens
Geschikt voor papierformaten: A4, A5, A6, folio, US-quart
4 gaats perforatie met de 888-positie op de papieraanleg
Scharnierend opvangbakje voor papiersnippers
Kleur: grijs
10 jaar garantie
Plasticvrije verpakking
Merk: Leitz
Heb je nog vragen over de Leitz Cosy perforator 2 gaats 30vel grijs? Bel dan naar het nummer 085-0160140 of neem contact op via het contactformulier.